Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 09U - Flight 1
Date: 4/11,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2,5/16,5/22,5/23,6/5,6/6,6/13,6/20
Venue: MOUNT PLEASANT
ATHENIA STEEL PARK
BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
TODD JOHNSON FIELD
RVA FIELDS
SOUTHERN BLVD SCHOOL
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
MILTON AVENUE SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 09U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/11,5/14,5/16,5/18,5/21,5/23,6/5,6/6,6/13
Venue: MADISON REC COMPLEX
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
WEST FIELDS (Mendham)
HARRINGTON PARK
MONTVILLE COMMUNITY PARK
HEISTEIN PARK
Brackets: All Brackets

Boys 09U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/5,5/8,5/9,5/16,5/23,6/6,6/7,6/13
Venue: ELMWOOD PARK BOROUGH FIELD
SCHUYLER COLFAX MIDDLE SCHOOL
FLORHAM PARK REC COMPLEX
MONTVILLE COMMUNITY PARK
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
ATHENIA STEEL PARK
HERITAGE PARK
SOUTHERN BLVD SCHOOL
WHITE LAKE FIELDS
MILTON AVENUE SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 09U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/21,5/23,6/6,6/11,6/13
Venue: KUSHNER ACADEMY
WILLOW FIELDS
BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
CAMP JEFFERSON
ROCKAWAY MALL
GROVER CLEVELAND MIDDLE SCHOOL
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
MONTVILLE COMMUNITY PARK
WEST FIELDS (Mendham)
HARRINGTON PARK
MOUNT PLEASANT
Brackets: All Brackets

Boys 09U - Flight 5
Date: 4/18,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/23,6/4,6/5,6/6,6/12,6/13
Venue: BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
LIBERTY MIDDLE SCHOOL
RVA FIELDS
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
BAILEY ELLARD FIELD
GROVER CLEVELAND MIDDLE SCHOOL
KUSHNER ACADEMY
SOUTHERN BLVD SCHOOL
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
CHUBB PARK
MOUNT PLEASANT
HARRINGTON PARK
Brackets: All Brackets

Boys 09U - Flight 6
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/11,6/12,6/13,6/19,6/20
Venue: SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
TURKEY BROOK PARK
FLORHAM PARK REC COMPLEX
HEWITT FIELD
LURKER PARK
ROCKAWAY MALL
LANES FIELD
CHUBB PARK
WEST FIELDS (Mendham)
HARRINGTON PARK
SQUIRE FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 09U - Flight 7
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/13
Venue: HAGSTROM FIELD
MADISON REC COMPLEX
SYCAMORE PARK
WILLOW FIELDS
CORNINE FIELD
GOODALE PARK
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
HARMONY TOWNSHIP MUNICIPAL FIELD
WEST FIELDS (Mendham)
CHUBB PARK
MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
BODHI MONASTERY
Brackets: All Brackets

Boys 10U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,6/6,6/7,6/13,6/19,6/20
Venue: FLORENCE GAUDINEER MIDDLE SCHOOL
HEWITT FIELD
SOUTHERN BLVD SCHOOL
MONTVILLE COMMUNITY PARK
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
RUBY PARK
MILTON AVENUE SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 10U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,5/24,6/6,6/7,6/13,6/20
Venue: MADISON REC COMPLEX
GOODALE PARK
HEISTEIN PARK
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
ATHENIA STEEL PARK
EVERGREEN PARK
Brackets: All Brackets

Boys 10U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/8,5/9,5/16,5/23,6/4,6/6,6/13,6/19,6/20
Venue: MOUNT PLEASANT
FLORHAM PARK REC COMPLEX
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
TODD JOHNSON FIELD
BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
RVA FIELDS
SOUTHERN BLVD SCHOOL
HILLSIDE ELEMENTARY SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 10U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/19,5/22,5/23,6/6,6/7,6/13,6/20
Venue: HAMPTON PARK
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
MADISON REC COMPLEX
ROCKAWAY MALL
SCHUYLER COLFAX MIDDLE SCHOOL
FRANKFORD PARK
Brackets: All Brackets

Boys 10U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/13,5/14,5/16,5/21,5/23,6/6,6/12,6/13,6/19,6/27
Venue: BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
ELMWOOD PARK BOROUGH FIELD
MAPLE GRANGE PARK
RVA FIELDS
MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
STEAM TRAIN
SALEM DRIVE SCHOOL
CHUBB PARK
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
WEST FIELDS (Mendham)
HILLSIDE ELEMENTARY SCHOOL
KETCH ROAD FIELD
SOUTHERN BLVD SCHOOL
ENGLISH AVE FIELD
CORNINE FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 10U - Flight 6
Date: 4/11,4/18,4/25,4/30,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,5/25,6/6,6/12,6/13,6/16
Venue: MONTVILLE COMMUNITY PARK
MOUNT PLEASANT
CAMP JEFFERSON
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
HEWITT FIELD
MINNISINK FIELD
SOUTHERN BLVD SCHOOL
SYCAMORE PARK
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
MILTON AVENUE SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 11U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/19,5/23,6/5,6/6,6/10,6/13,6/19
Venue: RUBY PARK
FLORENCE GAUDINEER MIDDLE SCHOOL
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
BODHI MONASTERY
ELMWOOD PARK BOROUGH FIELD
BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
GOODALE PARK
MEISEL AVE TURF PARK
ENGLISH AVE FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 11U - Flight 2
Date: 4/11,4/16,4/17,4/18,4/25,5/2,5/7,5/8,5/9,5/15,5/16,5/22,5/23,6/4,6/6,6/13
Venue: STEAM TRAIN
TURKEY BROOK PARK
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
CALDWELL HARRISON FIELD
KNUTH FIELD
MADISON REC COMPLEX
ALLEGRO SCHOOL
ENHOLM FIELD
BEE MEADOW ELEMENTARY SCHOOL
CRESCENT FIELD
DENVILLE VETERANS FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 11U - Flight 3
Date: 4/16,4/18,4/25,5/1,5/2,5/9,5/16,5/23,6/5,6/6,6/13,6/15,6/20,6/27
Venue: FLORHAM PARK REC COMPLEX
FREEDOM PARK
RVA FIELDS
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
WHITE LAKE FIELDS
ESTERNAY FIELD
HARRINGTON PARK
SYCAMORE PARK
LIBERTY MIDDLE SCHOOL
RALSTON FIELDS
Brackets: All Brackets

Boys 11U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/24,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/9,6/13
Venue: HERITAGE PARK
MAPLE GRANGE PARK
ATHENIA STEEL PARK
INDIAN FIELD
MARTINI FIELD
GOODALE PARK
BODHI MONASTERY
LURKER PARK
SUMMIT FRANKLIN SCHOOL
ALPS ROAD
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
Brackets: All Brackets

Boys 11U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,6/4,6/5,6/6,6/7,6/12,6/13,6/17
Venue: BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
HAGSTROM FIELD
ALLEGRO SCHOOL
CRESCENT FIELD
TURKEY BROOK PARK
HARRINGTON PARK
BEE MEADOW ELEMENTARY SCHOOL
ESTERNAY FIELD
WALTER BERGEN SCHOOL
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
MOUNT PLEASANT
Brackets: All Brackets

Boys 11U - Flight 6
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/12,5/16,5/23,6/5,6/6,6/11,6/13
Venue: FIELD OF DREAMS
MADISON REC COMPLEX
MONTVILLE COMMUNITY PARK
FIREMANS FIELD
INDEPENDENCE FIELD
SQUIRE FIELD
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
LANES FIELD
SUMMIT FRANKLIN SCHOOL
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/23,4/25,4/30,5/2,5/9,5/14,5/16,5/23,6/6,6/11,6/13,6/18,6/20
Venue: MONTVILLE COMMUNITY PARK
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
HERITAGE PARK
FLORHAM PARK REC COMPLEX
BEE MEADOW ELEMENTARY SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,6/6,6/12,6/13
Venue: MADISON REC COMPLEX
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
KNUTH FIELD
CALDWELL HARRISON FIELD
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
DENVILLE VETERANS FIELD
MOUNT PLEASANT
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/21,5/23,5/27,6/6,6/13,6/15
Venue: ATHENIA STEEL PARK
INDIAN FIELD
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
ALPS ROAD
HARRINGTON PARK
MONTVILLE COMMUNITY PARK
HAGSTROM FIELD
NORWAY FIELD
MOUNT PLEASANT
WHITE LAKE FIELDS
ENHOLM FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/13,6/20,6/21
Venue: HORSESHOE LAKE COMPLEX
MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
MADISON REC COMPLEX
ELMWOOD PARK BOROUGH FIELD
FREEDOM PARK
HEISTEIN PARK
KETCH ROAD FIELD
CORNINE FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 5
Date: 4/18,4/25,4/30,5/2,5/9,5/14,5/16,5/23,6/6,6/11,6/13,6/20
Venue: RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
TURKEY BROOK PARK
MONTVILLE COMMUNITY PARK
RVA FIELDS
ESTERNAY FIELD
MOUNT PLEASANT
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 6
Date: 4/18,4/25,5/1,5/2,5/9,5/16,5/23,6/4,6/5,6/6,6/13,6/17,6/20
Venue: INDEPENDENCE FIELD
MAPLE GRANGE PARK
LIBERTY MIDDLE SCHOOL
HARRINGTON PARK
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
RALSTON FIELDS
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 7
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/13,6/20
Venue: SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
GOODALE PARK
SUMMIT FRANKLIN SCHOOL
WOODLAND PARK MEMORIAL FIELD
ALPS ROAD
BODHI MONASTERY
Brackets: All Brackets

Boys 12U - Flight 8
Date: 4/11,4/18,4/24,4/25,4/29,5/2,5/9,5/16,5/21,5/23,6/6,6/12,6/13,6/20
Venue: BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
MARTINI FIELD
KUSHNER ACADEMY
MONTVILLE COMMUNITY PARK
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
LURKER PARK
MINNISINK FIELD
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
WALTER BERGEN SCHOOL
BAILEY ELLARD FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 13U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/13,6/18
Venue: FLORENCE GAUDINEER MIDDLE SCHOOL
BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
FREEDOM PARK
PEQUANNOCK TOWNSHIP HIGH SCHOOL
MACOPIN MIDDLE SCHOOL
HEISTEIN PARK
JONATHAN DAYTON HIGH SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 13U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/7,6/13,6/20
Venue: CRESCENT FIELD
ADDICE PARK FIELD
GOODALE PARK
ENHOLM FIELD
CORNINE FIELD
NORWAY FIELD
NEWTON HIGH SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 13U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,4/30,5/2,5/9,5/16,5/23,6/3,6/6,6/11,6/13,6/20
Venue: MADISON REC COMPLEX
LAKESIDE SCHOOL
MONTVILLE COMMUNITY PARK
INDEPENDENCE FIELD
TURKEY BROOK PARK
BARBOUR POND FIELD
ALPS ROAD
MONTVILLE CAMP DAWSON
Brackets: All Brackets

Boys 13U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/19,5/23,6/6,6/13,6/16,6/20
Venue: AARON DECKER SCHOOL
DENVILLE VETERANS FIELD
HARRINGTON PARK
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
SYCAMORE PARK
PALMER PARK
CHUBB PARK
Brackets: All Brackets

Boys 13U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/14,5/16,5/23,6/5,6/6,6/10,6/13,6/14,6/19,6/20
Venue: BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
HEWITT FIELD
LAKESIDE FIELD
LIVINGSTON HIGH SCHOOL
LANES FIELD
TAMARACK PARK
ESTERNAY FIELD
STONETOWN FIELD
MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
DREW UNIVERSITY
MADONNA
Brackets: All Brackets

Boys 14U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/20,5/23,6/6,6/13,6/14,6/20
Venue: LAKESIDE SCHOOL
MONTVILLE COMMUNITY PARK
TURKEY BROOK PARK
MACOPIN MIDDLE SCHOOL
PEQUANNOCK TOWNSHIP HIGH SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 14U - Flight 2
Date: 4/18,4/25,5/1,5/2,5/9,5/14,5/16,5/23,5/25,6/5,6/6,6/13,6/20
Venue: CRESCENT FIELD
FLORHAM PARK VOLUNTEERS PARK
ESSEX VALLEY SCHOOL
FRANKFORD PARK
TAMARACK PARK
VOLUNTEER FIELD STILLWATER
Brackets: All Brackets

Boys 14U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/13,6/16,6/20
Venue: ALPS ROAD
FIELD OF DREAMS
HARRINGTON PARK
MAPLE GRANGE PARK
BARBOUR POND FIELD
DENVILLE VETERANS FIELD
Brackets: All Brackets

Boys 14U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/5,6/6,6/11,6/13,6/16,6/20
Venue: CORNINE FIELD
ADDICE PARK FIELD
GOODALE PARK
BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
ESTERNAY FIELD
NEWTON HIGH SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys 14U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/25,5/1,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/12,6/13,6/20
Venue: LIVINGSTON HIGH SCHOOL
MONTVILLE COMMUNITY PARK
LANES FIELD
STONEYBROOK FIELD
WOODLAND PARK MEMORIAL FIELD
MADONNA
MOUNT PLEASANT
Brackets: All Brackets

Boys 14U - Flight 6
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/8,5/9,5/14,5/16,5/23,6/6,6/13,6/20
Venue: HORSESHOE LAKE COMPLEX
BAILEY ELLARD FIELD
MAPLE GRANGE PARK
WAYNE L THRELKELD COMPLEX
LINCOLN FIELD
Kantor
MOUNTAIN PARK
Brackets: All Brackets

Boys D2 - Flight 1
Date: 4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,4/30,5/1,5/4,5/7,5/8,5/14,5/15,5/21,5/22,6/4,6/5,6/12,6/17,6/19
Venue: FRANKFORD PARK
LINCOLN FIELD
NEWTON HIGH SCHOOL
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
CALDWELL KIWANIS OVAL
GOODALE PARK
BONNEL FIELD
Brackets: All Brackets

Boys D2 - Flight 2
Date: 4/10,4/16,4/17,4/23,4/24,5/1,5/7,5/8,5/10,5/14,5/15,5/22,6/1,6/5,6/12,6/15,6/16,6/17,6/19
Venue: ATHENIA STEEL PARK
FIELD OF DREAMS
GOODALE PARK
MOUNT PLEASANT
MAPLE GRANGE PARK
GREENVIEW PARK
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
LIVINGSTON HIGH SCHOOL
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
EVERGREEN PARK
PEQUANNOCK TOWNSHIP HIGH SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys D1 - Flight 1
Date: 4/24,4/29,5/1,5/8,5/10,5/15,5/22,5/27,6/5,6/7,6/12,6/16,6/18,6/19,6/21,6/27
Venue: FIELD OF DREAMS
JONATHAN DAYTON HIGH SCHOOL
CRESCENT FIELD
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
DENVILLE VETERANS FIELD
Brackets: All Brackets

Boys D1 - Flight 2
Date: 4/10,4/17,4/23,4/24,4/29,5/1,5/7,5/8,5/15,5/22,6/5,6/9,6/12,6/19
Venue: HORSESHOE LAKE COMPLEX
GOODALE PARK
PALMER PARK
CHUBB PARK
VERNON TOWNSHIP HIGH SCHOOL
MAPLE GRANGE PARK
MOUNT PLEASANT
EVERGREEN PARK
ROXBURY HIGH SCHOOL
Brackets: All Brackets

Boys D1 - Flight 3
Date: 4/10,4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/5,6/7,6/12,6/14,6/16,6/19
Venue: HARMONY TOWNSHIP MUNICIPAL FIELD
SYCAMORE PARK
LAKESIDE FIELD
MACOPIN MIDDLE SCHOOL
HAMBURG PARK
Brackets: All Brackets

Boys D1 - Flight 4
Date: 4/10,4/17,4/22,4/24,4/29,5/1,5/8,5/13,5/15,5/19,5/22,5/27,6/5,6/10,6/12,6/19
Venue: CALDWELL KIWANIS OVAL
JONATHAN DAYTON HIGH SCHOOL
NORWAY FIELD
WOODLAND PARK MEMORIAL FIELD
MEISEL AVE TURF PARK
MADONNA
Brackets: All Brackets

Boys D1 - Flight 5
Date: 4/10,4/17,4/24,5/1,5/8,5/12,5/15,5/22,6/5,6/9,6/12,6/19
Venue: AARON DECKER SCHOOL
FRANKFORD PARK
HOPATCONG VETERANS FIELD
TURKEY BROOK PARK
FIELD OF DREAMS
WAYNE L THRELKELD COMPLEX
VOLUNTEER FIELD STILLWATER
Flanders Park
Brackets: All Brackets

Girls 09U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/24,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,6/4,6/6,6/13,6/20
Venue: ATHENIA STEEL PARK
WEST FIELDS (Mendham)
HARRINGTON PARK
MADISON REC COMPLEX
SALEM DRIVE SCHOOL
SCHUYLER COLFAX MIDDLE SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 09U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/7,5/9,5/16,5/23,6/4,6/5,6/6,6/13,6/20
Venue: SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
SOUTHERN BLVD SCHOOL
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
MONTVILLE COMMUNITY PARK
TURKEY BROOK PARK
Brackets: All Brackets

Girls 09U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/8,5/9,5/12,5/14,5/16,5/23,6/2,6/5,6/6,6/13,6/20
Venue: KUSHNER ACADEMY
INDIAN FIELD
WEST FIELDS (Mendham)
HARRINGTON PARK
HEISTEIN PARK
RVA FIELDS
Brackets: All Brackets

Girls 09U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,6/6,6/10,6/12,6/13,6/14,6/19,6/20
Venue: SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
SYCAMORE PARK
HAGSTROM FIELD
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
WEST FIELDS (Mendham)
WHITE LAKE FIELDS
HARRINGTON PARK
SOUTHERN BLVD SCHOOL
SUMMIT FRANKLIN SCHOOL
KUSHNER ACADEMY
CHUBB PARK
LIBERTY MIDDLE SCHOOL
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
MILTON AVENUE SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 09U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/21,5/23,6/6,6/13
Venue: MADISON REC COMPLEX
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
GOODALE PARK
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
WILLOW FIELDS
BODHI MONASTERY
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
HARRINGTON PARK
CHUBB PARK
LURKER PARK
SOUTHERN BLVD SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 10U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,6/6,6/13,6/20
Venue: MADISON REC COMPLEX
SALEM DRIVE SCHOOL
MOUNT PLEASANT
FIELD OF DREAMS
HORSESHOE LAKE COMPLEX
EMMANS FIELD
Brackets: All Brackets

Girls 10U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/5,6/6,6/11,6/12,6/13,6/20
Venue: TURKEY BROOK PARK
MADISON REC COMPLEX
ATHENIA STEEL PARK
GROVER CLEVELAND MIDDLE SCHOOL
SOUTHERN BLVD SCHOOL
MILTON AVENUE SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 10U - Flight 3
Date: 4/11,4/17,4/18,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/16,5/23,6/6,6/8,6/13
Venue: HEISTEIN PARK
KUSHNER ACADEMY
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
Brackets: All Brackets

Girls 10U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/7,5/9,5/14,5/16,5/22,5/23,6/6,6/12,6/13,6/19,6/20
Venue: BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
HAGSTROM FIELD
RVA FIELDS
SOUTHERN BLVD SCHOOL
HAMPTON PARK
FLORHAM PARK REC COMPLEX
GOODALE PARK
HILLSIDE ELEMENTARY SCHOOL
BODHI MONASTERY
WEST FIELDS (Mendham)
CHUBB PARK
WASHINGTON AVENUE SCHOOL
HARRINGTON PARK
Brackets: All Brackets

Girls 10U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/12,5/16,5/23,6/6,6/10,6/13,6/20
Venue: SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
HILLSIDE ELEMENTARY SCHOOL
SOUTHERN BLVD SCHOOL
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
BURNET HILL ELEMENTARY SCHOOL
FLORHAM PARK REC COMPLEX
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
CHUBB PARK
CORNINE FIELD
WEST FIELDS (Mendham)
Brackets: All Brackets

Girls 11U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,5/25,6/1,6/6,6/13,6/17,6/20,6/27
Venue: FREEDOM PARK
MOUNT PLEASANT
MADISON REC COMPLEX
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
DENVILLE VETERANS FIELD
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 11U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/1,6/5,6/6,6/13,6/17,6/20
Venue: WILLOW SCHOOL
CALDWELL HARRISON FIELD
MADISON REC COMPLEX
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
NORWAY FIELD
ENHOLM FIELD
Brackets: All Brackets

Girls 11U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/22,5/23,6/6,6/12,6/13,6/20
Venue: KUSHNER ACADEMY
BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
ESTERNAY FIELD
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
FRANKFORD PARK
HAMPTON PARK
VOLUNTEER FIELD STILLWATER
BAILEY ELLARD FIELD
Brackets: All Brackets

Girls 11U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/1,5/2,5/9,5/16,5/23,6/5,6/6,6/13,6/20,6/27
Venue: MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
CORNINE FIELD
MAPLE GRANGE PARK
SYCAMORE PARK
HARRINGTON PARK
MONTVILLE COMMUNITY PARK
Brackets: All Brackets

Girls 11U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/20,4/25,5/2,5/9,5/13,5/16,5/23,6/12,6/13,6/17,6/20
Venue: INDIAN FIELD
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
WHITE LAKE FIELDS
RVA FIELDS
DENVILLE VETERANS FIELD
Brackets: All Brackets

Girls 11U - Flight 6
Date: 4/18,4/25,5/2,5/7,5/9,5/16,5/22,5/23,6/6,6/13,6/18,6/20,6/27
Venue: ESTERNAY FIELD
KUSHNER ACADEMY
SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
TURKEY BROOK PARK
MOUNT PLEASANT
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 12U - Flight 1
Date: 4/18,4/25,5/2,5/9,5/14,5/16,5/23,6/2,6/6,6/13,6/15,6/16,6/18,6/20
Venue: STEAM TRAIN
HAGSTROM FIELD
MADISON REC COMPLEX
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
FLORHAM PARK REC COMPLEX
Brackets: All Brackets

Girls 12U - Flight 2
Date: 4/18,4/25,5/2,5/4,5/9,5/16,5/23,6/5,6/6,6/9,6/13,6/20
Venue: SJ GERACE ELEMENTARY SCHOOL
TURKEY BROOK PARK
HORSESHOE LAKE COMPLEX
MAPLE GRANGE PARK
BEE MEADOW ELEMENTARY SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 12U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/8,5/9,5/16,5/23,6/6,6/7,6/13,6/20
Venue: BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
INDEPENDENCE FIELD
LANES FIELD
HARRINGTON PARK
KETCH ROAD FIELD
CORNINE FIELD
Brackets: All Brackets

Girls 12U - Flight 4
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/22,5/23,6/6,6/13
Venue: ELMWOOD PARK BOROUGH FIELD
MADISON REC COMPLEX
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
ESTERNAY FIELD
MONTVILLE COMMUNITY PARK
CALDWELL HARRISON FIELD
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
SUMMIT FRANKLIN SCHOOL
BEE MEADOW ELEMENTARY SCHOOL
MOUNT PLEASANT
Brackets: All Brackets

Girls 12U - Flight 5
Date: 4/11,4/18,4/23,4/25,5/1,5/2,5/9,5/16,5/23,6/6,6/13,6/27
Venue: FREEDOM PARK
SYCAMORE PARK
ESTERNAY FIELD
DENVILLE VETERANS FIELD
HARRINGTON PARK
LURKER PARK
RIKER HILL ELEMENTARY SCHOOL
SQUIRE FIELD
Brackets: All Brackets

Girls 13U - Flight 1
Date: 4/18,4/25,4/30,5/2,5/9,5/16,5/23,6/2,6/6,6/13,6/18,6/20
Venue: GOODALE PARK
HOPATCONG VETERANS FIELD
DENVILLE VETERANS FIELD
FLORHAM PARK VOLUNTEERS PARK
FRANKFORD PARK
NEWTON HIGH SCHOOL
WAYNE L THRELKELD COMPLEX
Brackets: All Brackets

Girls 13U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/4,6/6,6/10,6/11,6/12,6/13,6/15
Venue: ATHENIA STEEL PARK
HARRINGTON PARK
HORSESHOE LAKE COMPLEX
TURKEY BROOK PARK
MADISON REC COMPLEX
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
ESSEX VALLEY SCHOOL
STONETOWN FIELD
CHUBB PARK
Flanders Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U - Flight 3
Date: 4/18,4/23,4/25,5/2,5/9,5/15,5/16,5/23,6/5,6/6,6/10,6/12,6/13,6/15,6/17
Venue: MADONNA
NORWAY FIELD
STONEYBROOK FIELD
FREEDOM PARK
RVA FIELDS
STONETOWN FIELD
ESTERNAY FIELD
MADISON REC COMPLEX
ADDICE PARK FIELD
LIVINGSTON HIGH SCHOOL
BAILEY ELLARD FIELD
HEISTEIN PARK
Brackets: All Brackets

Girls 14U - Flight 1
Date: 4/11,4/18,4/25,5/2,5/9,5/16,5/23,6/2,6/3,6/6,6/13,6/15,6/20,6/22
Venue: LIVINGSTON HIGH SCHOOL
HARRINGTON PARK
LAKESIDE FIELD
CORNINE FIELD
STONETOWN FIELD
CHUBB PARK
RALSTON FIELDS
MADONNA
Brackets: All Brackets

Girls 14U - Flight 2
Date: 4/11,4/18,4/23,4/25,4/27,5/2,5/9,5/16,5/21,5/22,5/23,6/6,6/13
Venue: FREEDOM PARK
AARON DECKER SCHOOL
STONEYBROOK FIELD
MONTVILLE CAMP DAWSON
EAST HANOVER MIDDLE SCHOOL
MONTVILLE COMMUNITY PARK
MEMORIAL JUNIOR SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls 14U - Flight 3
Date: 4/11,4/18,4/24,4/25,5/1,5/2,5/8,5/9,5/15,5/16,5/23,6/1,6/6,6/8,6/10,6/13,6/20,6/27
Venue: SYCAMORE PARK
CRESCENT FIELD
ESTERNAY FIELD
LINCOLN FIELD
STONYBROOK ELEMENTARY SCHOOL
BAILEY ELLARD FIELD
IRON PEAK SPORTS COMPLEX
SUMMIT GLENSIDE (SMALL)
MORRIS CENTRAL PARK COMPLEX
Pingry
Brackets: All Brackets

Girls D2 - Flight 1
Date: 4/17,4/21,4/23,4/24,4/26,4/30,5/8,5/17,5/20,5/21,5/26,6/2,6/3,6/7,6/10,6/12,6/14,6/16
Venue: MADONNA
EAST HANOVER MIDDLE SCHOOL
WHITE LAKE FIELDS
LIVINGSTON HIGH SCHOOL
CALDWELL KIWANIS OVAL
FREEDOM PARK
ESSEX VALLEY SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls D2 - Flight 2
Date: 4/10,4/17,4/24,4/28,4/30,5/7,5/8,5/15,5/22,6/5,6/12,6/19
Venue: ATHENIA STEEL PARK
HORSESHOE LAKE COMPLEX
VERNON TOWNSHIP HIGH SCHOOL
INDEPENDENCE FIELD
ROXBURY HIGH SCHOOL
NEWTON HIGH SCHOOL
MAPLE GRANGE PARK
GOODALE PARK
Brackets: All Brackets

Girls D2 - Flight 3
Date: 4/16,4/17,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/15,5/21,5/22,6/3,6/6,6/10,6/12,6/19
Venue: TURKEY BROOK PARK
ESTERNAY FIELD
HORSESHOE LAKE COMPLEX
MADISON REC COMPLEX
MEISEL AVE TURF PARK
ROXBURY HIGH SCHOOL
Brackets: All Brackets

Girls D2 - Flight 4
Date: 4/9,4/24,4/28,5/1,5/7,5/13,5/15,5/18,5/20,5/25,6/5,6/11,6/12,6/15,6/19,6/27
Venue: AARON DECKER SCHOOL
BRIDGEWATER MUNICIPAL COMPLEX
ADDICE PARK FIELD
BRIDGEWATER RARITAN HIGH SCHOOL (TURF2)
HOPATCONG VETERANS FIELD
NORWAY FIELD
WAYNE L THRELKELD COMPLEX
Brackets: All Brackets

Girls D1 - Flight 1
Date: 4/10,4/17,4/24,5/1,5/8,5/15,5/22,6/3,6/5,6/10,6/12,6/15,6/19
Venue: SYCAMORE PARK
WHITE TOWNSHIP NORTH FIELD
VERNON TOWNSHIP HIGH SCHOOL
HARMONY TOWNSHIP MUNICIPAL FIELD
FIELD OF DREAMS
MAPLE GRANGE PARK
Brackets: All Brackets

Girls D1 - Flight 2
Date: 4/10,4/17,4/22,4/24,5/1,5/3,5/8,5/11,5/14,5/15,5/18,5/22,6/5,6/7,6/12,6/15,6/17,6/21
Venue: GREENVIEW PARK
CRESCENT FIELD
STONEYBROOK FIELD
AARON DECKER SCHOOL
MEMORIAL JUNIOR SCHOOL
LIVINGSTON HIGH SCHOOL
MADISON REC COMPLEX
NORWAY FIELD
MOUNT PLEASANT
Brackets: All Brackets